Kliko

 1. Standart Tirane, okazion Aparat Fotografik Sony 10.000 Leke

  Shes aparat fotografik sony per arsye emigrimi pasi nuk me nevojitet me. Cmimi 10,000 leke te reja I diskutueshem. Aparati eshte ne gjendje shume te mire, me autofocus, dhe kabellin per play ne TV. Aparati ka playmode dhe muzike per preview te te gjitha fotove ne menyra te ndryshme. me beni sms ne viber, whatsap, ose me tel ne 00355682584999.

  Cel. : 00355682584999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 246490237_2_1000x700_sony-cyber-shot-dsc-w120-camera-72-mega-pixel-upload-photos_rev001.jpg
S: 624
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 81149_sony12megapixelbig.jpg
S: 365
Madhesia: 35.9 KB