Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike Ofertash Udhėtimi/Turistike ne gjuhen Italiane

Business Data po kėrkon tė punėsojė operatore telefonike ofertash per udhėtime turistike dhe jo vetem, me orarė tė plotė nė gjuhėn Italiane.

Kandidatėt duhet tė plotėsojne kriteret e poshtėlistuara:


  • Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe ne shitje permes telefonit.
  • Te kete njohuri te gjuhes italiane.
  • Te kete njohuri te mira kompjuterike.
  • Te jete korrekte dhe e gatshme per te punuar ne grup.


Do te kene avantazh kandidatet me experience ne agjensi udhetimi.

Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e emailit, duke saktesuar te subjekti pozicionin qe aplikon: travelonehr@gmail.com
Nr: 0697052777