Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  41mxRkn6NzL.jpg
S: 458
Madhesia:  26.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image.jpg
S: 117
Madhesia:  73.4 KBShes Okazion ngrohes TESY konvektor 2000W, eshte nje ngrhes qe nuk harxhon dhe kursen energjine. Shitet per arsye emigrimi, pasi nuk nevojitet me. Cmimi I diskutueshem. Per cdo gje me telefononi 0692028688 ose mesazh, viber, whatsup. flm

Cel. : 0692028688