kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Aparat profesional Nikon d5200 50.000 Leke

  Shitet Nikon D5200 me leten baze Sigma DX 18-50 F2,8-4.5 i ardhur nga Amerika shume pak i perdorur,aparati eshte pothuajse i ri bashke me te gjitha dokumentat dhe manualet. Vetem lentja baze kushton 200$, Shitet bashke me aksesore: Lente Sigma DX 18-50 F2,8-4.5; pult; filtra shume cilesor 4 cop; cant aparati
  • 24.1MP DX format CMOS sensor
  • EXPEED 3 processing
  • ISO 100-6400 standard, up to 25600 expanded
  • 5 fps continuous shooting
  • 39 point AF system, 9 sensors cross type
  • 2016 pixel RGB metering sensor
  • 1080p30 video recording, built-in stereo mic
  • 921k dot 3" vari-angle LCD monitor, 170° viewing angle

  www.imaging-resource.com/lenses/sigma/18-50mm-f2.8-4.5-dc-os-hsm/review/ lentja https://www.dpreview.com/reviews/nikon-d5200/2 aparati Tel. : 068200-9146
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161218_164331.jpg
S: 1062
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161218_164343.jpg
S: 631
Madhesia: 30.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161218_164305.jpg
S: 651
Madhesia: 29.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu