kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shitet videoteke me mbi 4000 filma, mbi 250 lojra per pc etj... 200.000 Leke

  Shitet videoteke me
  mbi 4300 filma,filma te vjeter dhe te rinj
  mbi 250 lojra per pc,
  1000 kapak me kopertina,
  2000 kopertina,
  1 pc ,
  1 duplikator per te kopjuar filmat dhe cd,
  20 rafte per mbajtjen e kopertinave te filmave.

  200000 te reja i diskutueshem.

  Cel. : 0697410955
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: videoteka.jpg
S: 198
Madhesia: 146.7 KB