kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes aktivitetin e nje kancelarie, fotokopje, printime dhe internet. Rr. Ali Demi

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Shes aktivitetin e nje kancelarie, fotokopje, printime dhe internet. Dyqani eshte me klientele te rregullt dhe me nje xhiro shume te kenaqshme pasi ka 6 vjet si aktivitet, eshte ne kushte shume te mira pune dhe ne nje terren shume te pershtatshem per kete lloj aktiviteti pasi ka disa shkolla afer, dhe me nje qera shume te pershtatshme, shitet per arsye Emigrimi.
  Ju lutem telefonata serioze.( Eshte vertete nje mundesi shume e mire per vetepunesimin e nje familje prej 2-3 persona.)

  Cmimi: 13000 Euro. i diskutueshem.
  00355 69 39 92 949

  Cel. : 069 39 92 949

  FALEMINDERIT!.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41111461_2171646296383320_1250280248474337280_n.jpg
S: 145
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42646702_709934252704162_3535818610817630208_n.jpg
S: 140
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42648072_179243446300071_7193762847170494464_n.jpg
S: 136
Madhesia: 33.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42745803_2064696546902928_2378582330525614080_n.jpg
S: 121
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42806526_1963525923670187_6050148034182905856_n.jpg
S: 129
Madhesia: 29.3 KB