1. Standart Tirane, shes 2 bicikleta Mountainbike 17.000 Leke/ secila ose 30000 leke te dyja

    Ngjyra.....: e kuqe

    Shiten 2 bicikleta Mountinbike(bicikletat ne Foto), jane 1 muaj te perdorura dhe shiten per arsye mosperdorimi. 17000\9te reja) leke secila ose 30000 leke te dyja.
    0676505914
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  bicikleta.jpg
S: 1158
Madhesia:  47.2 KB