kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 2 bicikleta Mountainbike 17.000 Leke/ secila ose 30000 leke te dyja

  Ngjyra.....: e kuqe

  Shiten 2 bicikleta Mountinbike(bicikletat ne Foto), jane 1 muaj te perdorura dhe shiten per arsye mosperdorimi. 17000\9te reja) leke secila ose 30000 leke te dyja.
  0674107622

  Cel. : 0674107622
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bicikleta.jpg
S: 871
Madhesia: 47.2 KB