kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - konsulenc ne cift

  Martesa e suksesshme? Ėshtė e mundur.
  Konsulenca pėr ēifte eshte e mundur per here te pare ne SHQIPERI
  Konsulencat bėhen nga njė konsulent i huaj me pėrvojė, i cili flet
  shqip, anglisht dhe gjermanisht.
  100% konfidencialitet dhe konsulenca ekskluzive sipas nevojave tė klientėve. Sugjerime bashkėkohore nė fusha si:
  *- komunikimi,
  *- respekti reciprok,
  *- dashuria dhe emocionet,
  *- pėrballimi i stresit,
  *- sheshimi i mosmarrėveshjeve,
  *- kuptueshmėri pėr gjininė tjetėr, etj.

  Pėr njė prezantim falas te konsulencės kontaktoni: Agjencia Albania One,
  Nr. tel: 00355 68 37 59 829;ose 00355 68 48 13 110
  e-mail: e.dua.martesen@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Coppie-che-scoppiano.jpeg
S: 384
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14441133_1231858276864677_48008032520817952_n(1).jpg
S: 233
Madhesia: 20.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tradimento-salva-coppia.jpg
S: 314
Madhesia: 41.8 KB  


  📫 Adresa:Prane sheshit Willson, pallati ku eshte PORCELANOZA.
  Rr. "ABDYL FRASHERI"
  Nd.5,H.6
  NJESIA ADMINISTRATIVE Nr.5, 1019
  TIRANE