kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet biznesi, resort luksoz, 7.500 m² (Mullet)

  Zona/Rruga : Mullet

  Shitet Resorti (OKAZION)


  Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km nga Tirana -SHITET- Resorti me luksoz, me nje pamje fanatstike-panoramike. Me 7500 m2 Truall dhe rreth 4700 m2 Sip.Ndertimi.

  Komoditet, relaks i plote dhe qetesi absolute. Fale Natyres dhe pozicionit gjeografik ku ndodhet ky Resort dhuron perhere kenaqesi. Gjelberim nga te gjitha pozicionet dhe kenaqesi shpirterore. Ajeri i paster dhe mikroklima e zones afron mundesi te mrekullueshme per klientelen tone te preferuar.
  Ne hapesirat e ketij Resorti cdo gje eshte punuar me shije dhe art. Mjedisi luksoz, ambiente clodhese, 2 pishina njera para hotelit (funksionale, familjare dhe dekorative), tjetra ne ambientet e clubit qe sherben per larmi veprimtarish per te rinjte, jane mjaft joshese per te gjitha grup moshat.
  HOTELI me kapacitet 10 dhoma, dy prej tyre SUITA. Salla VIP per 20 persona me mobilim modern. Bar-Restoranti me pershtatje edhe per eventet e gezimet familjare, per 150 persona. Piceria per 70 persona. Guzhina e madhe dhe funksionale me te gjitha aksesoret e nevojshme.
  Lulishtja me tend para dhe e mobiluar per 300 persona. Furre piceje me dru jashte, plus nje tjeter qe eshte brenda ne guzhine me gaz.
  Ambiente te bollshme sherbimesh, magazina pa fund. Parking per 200 mjete. Gjeneratore qe mbulon tej kapacitetit te kerkesave te Resortit. Trasformatore private energjie me rregullatore, fushe volejbolli, clubi per akomodim 1000 persona, brenda te cilit jane edhe tre vende qe trajtohen me pronotime etj.


  Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com/pro...esort-okazion/

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0Z1A4229.jpg
S: 94
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0Z1A45763.jpg
S: 102
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0Z1A4265H.jpg
S: 91
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0Z1A4317E.jpg
S: 87
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0Z1A4466E.jpg
S: 90
Madhesia: 31.4 KB  


  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/