kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes NIKON D3300 18-105mm VR Lens Kit 42 000 leke

  SHITET nikon D 33000 me lente 18-105 mm me te gjitha aksesor e kutise. Totalisht i ri dhe ne gjendje shume te mire.

  Tel. : 0689019529; 0692204647

  Cel. : 0
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 916fd71e-ecb1-4d36-98a4-88c2c4213123_1.2b8cecb92c05722e4301025361b8d553.jpeg
S: 314
Madhesia: 28.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d3300_01_02.jpg
S: 147
Madhesia: 20.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d3300_01_01.jpg
S: 165
Madhesia: 29.2 KB