devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vile LUKSOZE, 490m² 550,000 Euro (Mjull Bathore)

  Zona/Rruga : Mjull Bathore

  OKAZION! SHITET VILE LUKSOZE NE "MJULL BATHORE"


  Shitet vile ne Mjull, Bathore 3 km larg Tiranes afer autostrades Tirane-Elbasan,pa shkuar tek TEG-U.Vila eshte e organizuar ne 4 kate.Me truall 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 490 m2,ne nje zone rezidenciale te sigurise se larte, e organizuar me infrastrukture te persosur, me rruge e gjelberim ne cdo cep. Ne katin e pare ndodhet magazine dhe garazhde te bollshme, Kati i dyte eshte i roganizuar ne nje soxhorno te madhe me oxhak funksional,tre dhoma me verande nga pjesa e perparme me pamje nga oborri i viles. Kati i trete ka kater dhoma gjumi te medha,tualet ,ballkon qe lidh dy dhomat e gjumit shume te bollshme. Kati i katert eshte i organizuar ne nje salle te madhe me oxhak funksional me punime druri dekorative, dizenjuar mrekullisht bukur dhe multifuksionale, ka dhe nje ballkon te madh me pamje te mrekullueshme te natyres.

  CMIMI
  550,000 EUR (i diskutueshem)

  INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

  • Dhoma: 9
  • Banjo: 3
  • Siperfaqja: 700 m2
  • Tipi I Prones: Ambjente Biznesi
  • Statusi: e re
  • Qyteti: Tirane
  • Zona: Mjull Bathore  Per me shume informacion klikoni linkun : http://www.merlinimobiliare.com/prop...le-per-shitje/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35792964_10209467619087052_3099800647688519680_n.jpg
S: 49
Madhesia: 96.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35768456_10209467619007050_8670728763698315264_n.jpg
S: 47
Madhesia: 100.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0c43bd16-f934-921b-f686-2704257fc5e9.jpg
S: 111
Madhesia: 64.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d4c1913a-43b8-8dfc-ee57-2397e45df121.jpg
S: 41
Madhesia: 59.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_13.jpg
S: 804
Madhesia: 34.5 KB  


  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/