kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shiten Bilardo dhe Tavoline futbolli 100.000 Leke

  SUPER OFERTE! Shiten Bilardo dhe Tavoline futbolli - cmimi se bashku 100.000 leke(ne gjendje perfekte). Per info telefononi ne 0674514887., 100000 Lekė I diskutueshem.

  Cel. : 0674514887
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Billard.jpg
S: 563
Madhesia: 7.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Soccer.jpg
S: 344
Madhesia: 7.4 KB