kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet VIOLINE CREMONA 17.000 Leke

  Shes Violine ne gjendje shume te mire,FIRMA CREMONA. Eshte blere ne Amerike dhe shitet per aesye mosperdorimi..Cmimi 17.000 leke i diskutushem. tel 0673069886
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: violina (2).jpg
S: 472
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: violina.jpg
S: 213
Madhesia: 31.9 KB  
  2BI Sherbime ne lartesi me vinca kosh
  Apliko Tani, Kliko Ketu