1. Standart Tirane, shitet VIOLINE CREMONA 14.000 Leke

    Shes Violine ne gjendje shume te mire,FIRMA CREMONA. Eshte blere ne Amerike dhe shitet per aesye mosperdorimi..Cmimi 14.000 leke tel 0673069886 . Mund te nderrohet dhe me tel. Cel. iPhone
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  violina (2).jpg
S: 671
Madhesia:  28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  violina.jpg
S: 409
Madhesia:  31.9 KB  
    2BI Sherbime ne lartesi me vinca kosh