kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet VIOLINE CREMONA 14.000 Leke

  Shes Violine ne gjendje shume te mire,FIRMA CREMONA. Eshte blere ne Amerike dhe shitet per aesye mosperdorimi..Cmimi 14.000 leke tel 0673069886
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: violina (2).jpg
S: 591
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: violina.jpg
S: 326
Madhesia: 31.9 KB  
  2BI Sherbime ne lartesi me vinca kosh