kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes biciklete 21.000 Leke

    Biciklete disqe 27-she e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound, super classic bicycle, sihmano equipment, cmimi 21 000 lek e diskutar. Cel 0699228908
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  bick.jpg
S: 158
Madhesia:  40.9 KB