kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Biciklete 21.000 Leke

  Biciklete e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re,

  • Marka Kairui Badlud
  • Model BL-730,
  • Disqe dopio 27-she dhe rezistent
  • 27 TPI Clasing 70A compound,
  • Super classic bicycle,
  • Shimano equipment.


  Cmimi 21 000 lek i diskutuar.

  Cel 0699228908
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bick.jpg
S: 393
Madhesia: 40.9 KB