kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shitet Biznes Call Center

  Zona/Rruga : Johan Fon Han Shitet CALL CENTER ne gjendje pune ne unaze prane ATSH. 110 metra katror. I pajisur me: -28 postazione -server vicidial me lista te gatshme per fushata te ndryshme (sidomos energjie). -te gjitha instalimet e nevojshme elektrike, rrjeti i kompjuterave, programet kryesore te instaluara -15 pc. -2 switch me 24 porta secili. -mbi 25 karrike -1 dollap per mbajtje dokumentash -1 printer i ri Call center eshte funksional dhe aktualisht po punohet me fushate energjie. Shitet per arsye zgjerimi ne nje ambjent me te madh Cel. : 0676062327
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20161114-WA0000.jpg
S: 252
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20161114-WA0004.jpg
S: 231
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20161114-WA0002.jpg
S: 230
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20161114-WA0001.jpg
S: 219
Madhesia: 21.8 KB