1. Standart Tirane, shes kasa druri masiv 300 Leke/cp

  Shes kasa druri masiv per transport dhe magazinim malli.

  Secili element ka permasa 80 cm x 120 cm, h= 20 cm.

  Perdoren per te mbrojtur artikujt nga thyerja dhe demtimi gjate transportit dhe per magazinim malli.

  Cmim 300 Leke/cp

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!


  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 337
Madhesia: 9.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 185
Madhesia: 13.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 184
Madhesia: 11.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 191
Madhesia: 15.5 KB