LED Shop, pjesė e kompanisė Brotech Brands, ofron qė prej vitit 2012 nė tregun shqiptar brandet mė cilėsore tė teknologjisė inovative tė ndriēimit LED. Brandet tona pėrfshijnė njė gamė tė gjerė produktesh LED si: spote, prozhektorė, shirita LED, llamba pėr zyra dhe shtėpi, ndriēuesa LED pėr karburante, ndriēuesa LED rrugor dhe industrial, ndriēuesa pėr lulishte, komanduesa tė cilėt mundėsojnė ndryshimin e ngjyrės sė ambientit sipas dėshirės, si edhe ekrane full color dhe reklama elektronike LED.

Led Shop ka shpalllur vakant pozicionin Shėrbim Klienti, pjesė e Departamentit tė Shitjeve dhe Marketingut.

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė
Mirėpret klientėt dhe dėgjon me vėmendje kėrkesat e tyre;
Pėrgjigjet nė kohė dhe nė mėnyrė profesionale tė gjitha telefonatave dhe e-maileve tė ardhura;
Prezanton nė mėnyrė profesionale tė gjithė gamėn e produkteve apo shėrbimeve qė ofron kompania
Pėrgatit faturat pėr klientėt, kuponin tatimor nga kasa fiskale,kryen mbylljen e pėrditshme tė arkės dhe bėn dorėzimin e arketimeve te Menaxheri i departamentit;
Koordinon punėn me sektorėt e tjerė.

Edukimi
Diplomė Bachelor, preferohet nga fusha e Administrim Biznesi, Marketingut, Financės, Komunikimit.

Aftėsi tė tjera
Aftėsi shumė tė mira komunikuese;
Sjellje proaktive nė ambjentin e punės;
Aftėsi shumė tė mira nė organizimin , planifikimin dhe koordinimin e punės;
Qėndrim pozitiv ndaj situatave tė ndryshme;
Sjellje tolerante ndaj risive dhe ndryshimit;
Dėshirė pėr tė punuar nė grup;
Dėshirė pėr tė mėsuar, pėr tė marrė iniciativa tė reja dhe kreativ

Jeni tė lutur tė dėrgoni CV tek adresa email: hr@brotechbrands.com deri nė 12 korrik 2019.