kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes drite nate me muzike Tefal 650 Leke

  Shes drite nate me muzike per foshnje dhe femije, marka Tefal baby home, made in France.

  Muzika gradohet me minuta sipas deshires, e kendshme dhe argetuese per bebet e vogla.

  Cmimi 650 Leke.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!


  Tel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 5.JPG
S: 400
Madhesia: 155.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 8.jpg
S: 195
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 6.jpg
S: 163
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 4.jpg
S: 165
Madhesia: 28.5 KB