kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes drite nate me muzike Tefal 1,000 Leke

  Shes drite nate me muzike per foshnje dhe femije, marka Tefal baby home, made in France.

  Muzika gradohet me minuta sipas deshires, e kendshme dhe argetuese per bebet e vogla.

  Cmimi 1,000 Leke!

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!


  Tel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 5.JPG
S: 258
Madhesia: 155.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 8.jpg
S: 106
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 6.jpg
S: 100
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 4.jpg
S: 104
Madhesia: 28.5 KB