kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Shitet biznes Klinike Dentare

  Shitet biznes Klinike Dentare, e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Klinika ndodhet ne zonen e Don Boskos, ne Tirane dhe shitet per arsye emigrimi.
  Cmimi 15000 €, i diskutueshrm.
  Per informacione me te detajuara lutemi te na kontaktoni nepermjet telefonit.

  Cel. : 00355672139270
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1478782726419.jpg
S: 361
Madhesia: 6.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1478782630905.jpg
S: 477
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1478782779462.jpg
S: 540
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1478782797143.jpg
S: 405
Madhesia: 21.9 KB