devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes apartament Kati 2, 700 Euro/m² (Rruga Skele-Vlore)

  Zona/Rruga : Rruga Skele-Vlore

  APARTAMENT 2+1/ SHITJE VLORE
  Apartamenti ndodhet nė katin e 2-te, i orjentuar nga veri-perendimi me pamje nga deti.Nga brenda pėrbėhet nga 1 dhome ndentje + zona e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe 1 ballkon, Paraqitet nė gjėndje dhe kushte tė mira mirėmbajtjeje. Dyert e brendėshme janė MDF me kasė druri, ndėrsa dera e jashtme e blinduar.
  Sipėrfaqja Neto =78.3 m2.
  Sipėrfaqja e Pėrgjithshme =86.13 m2.
  Cmimi : 700 euro m2

  Per me shume info na kontaktoni ne numrin e tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit info.alb.realestate@gmail.com
  Cel. : 0692040124
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 379
Madhesia: 84.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CGH.PNG
S: 246
Madhesia: 96.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ZJJHK.PNG
S: 249
Madhesia: 93.9 KB  

  Rruga Bogdaneve,prane shkolles Avni Rustemi
  Cel. +355695747210
  E-mail: info.alb.realestate@gmail.com

  Albanian Real Estate

  Lista me ofertat - okazione