devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5,90 m² 110000 EURO (PRANĖ Juveniljes sė re)

  Zona/Rruga : PRANĖ JUVENILJES SĖ RE

  NE PJESEN LINDORE TE STADIUMIT QEMAL STAFA, PRANĖ JUVENILJES SĖ RE,SHITET APARTAMENT 2+1+BANJO+2BALLKONE,ME SIP 90m2,NE PALLAT TE RI ME HIPOTEKE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN 5 ME 2 ASHENSORE DHE ME PAMJE NGA LINDJA DHE JUGU.APARTAMENTI NDODHET NE NJE ZONE MJAFT TE PREFERUAR TE TIRANES,PRANE KODRAVE TE LIQENIT ARTIFICIAL.CMIMI 110000 EURO.

  Cel. : 00355682812116
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00867.jpg
S: 378
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00863.jpg
S: 242
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00861.jpg
S: 235
Madhesia: 19.8 KB