devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 100 m² 1.000 Euro (Rr. George W. Bush, prane qendres)

  Zona/Rruga : Rr. George W. Bush, prane qendres

  Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. George W. Bush, afer qendres. Apartament 2+1+2wc, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, sistem qendror ngrohje-ftohje.
  Cmimi 1000 Euro/muaj.
  ---------------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent Apartment 2+1 at George W. Bush street, near centre. Apartment with surface 100 sqm, is paved in tiles and parket, located on 10-th floor of a new building. The apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms, it is furnished, central heating and cooling system.
  Price 1000 Euro/month.

  Per me shume informacion… http://www.tiranarealestate-al.com/p...8.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q%203.jpg
S: 328
Madhesia: 20.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q%2016.jpg
S: 220
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q%2011.jpg
S: 228
Madhesia: 22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q%2010.jpg
S: 227
Madhesia: 88.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q%2015.jpg
S: 222
Madhesia: 19.9 KB  


  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar