kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete 24.000 Leke

  Ngjyra.....: jeshile
  Biciklete disqe 27-she e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re, marka Kairui Badlud model BL-730, disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound, super classic bicycle, sihmano equipment, cmimi 24 000 lek e diskutar. Cel 0675299998


  Cel. : 0675299998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bick.jpg
S: 252
Madhesia: 40.9 KB