kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete 21.000 Leke

  Biciklete disqe 27-she e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re,
  • Marka Kairui Badlud model BL-730,
  • Disqe dopio dhe rezistent 27
  • TPI Clasing 70A compound,
  • Super classic bicycle,
  • Shimano equipment,
  • Ngjyra: jeshile.


  Cmimi 21 000 lek i diskutuar.

  Cel 0675299998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bick.jpg
S: 444
Madhesia: 40.9 KB