Kliko

 1. Standart Tirane, shes sharre elektrike Mastermax Austria_Cmimi 3000 Leke

  Shes sharre elektrike me reostat per shpejtesi pune te gradueshme sipas materialit qe doni te prisni.

  Pret dru, alumin dhe materiale te tjera.

  Ne gjendje shume te mire pune.

  Cmimi 3000 Leke!

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!

  Tel. : 0682073731

  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 5.jpg
S: 366
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 6.jpg
S: 179
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 7.jpg
S: 190
Madhesia: 31.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 8.jpg
S: 168
Madhesia: 52.8 KB