kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, blej Mobilje te perdorura dhe elektroshtepiake 0698521858  Blej mobilje te perdorura: dhoma gjumi, kundrabufe, divane, kende etj..
  Marim dhe elektroshtepiake na kontaktoni tek nr: 0698521858

  Cel. : 0698521858
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mobilje2elektroshtepiake_kolazh.jpg
S: 62
Madhesia: 82.9 KB