kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane: 0698521858 BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI: DHOMA GJUMI, KUNDRABUFE, KENDE, DIVANE, KOLLTUQE, BINIBARE, TAVOLINA ME KARIGE, DOLLAPE, DYER, DRITARE ETJ PER ME SHUM NA KONTAKTONI 0698521858

  Blej mobilje te perdorura: dhoma gjumi, kundrabufe, divane, kende etj..
  Marim dhe elektroshtepiake: Televizore, lavatrice, frigorifere, kondicionere etj...

  sherbimi 24 ore


  na kontaktoni ne cdo ore

  Emiljano:
  0698521858
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kuzhina.jpg
S: 1923
Madhesia: 28.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu