kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Blej mobilje te perdorura 0698521858

  Blej mobilje te perdorura: dhoma gjumi, kundrabufe, divane, kende etj..
  Marim dhe elektroshtepiake
  na kontaktoni tek nr: 0698521858k. Zs
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17973724_422746471409089_850454571513860894_o.jpg
S: 1926
Madhesia: 36.0 KB