kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, tender “Rikonstruksion dhe adoptim Kopsht Fėmijėsh, nė objekt pėr Q

  Ftesė pėr Ofertė


  Tirane me, 25.10.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  “Rikonstruksion dhe adoptim Kopsht Femijesh, nė objekt pėr Qėnder Sociale.”

  Fondi Limit: Sipas ofertės sė volumeve tė preventivit tė pulikuar nė faqen tonė tė webit www.soskd.org.al.


  Oferta juaj, nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur, do tė adresohet dhe paraqitet nė:

  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Adresa: Rruga: ”Hermann Gmeiner”, nr.5, Sauk, Tirane, P.O.1524.

  Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e mėsipėrme ėshtė datė 04.11.2016 Ora: 14:00

  Kriteret dhe specifikimet teknike jane te publikuar dhe nė faqen e internetit e cila ėshtė:

  www.soskd.org.al

  Per cdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė adresen e emailit:

  info@soskd.org.al
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Rruga: ”Hermann Gmeiner”, nr.5, Sauk, Tirane, P.O.1524.

  info@soskd.org.al
  www.soskd.org.al