Te medreseja, shitet apartament 2+1+banjo +ballkon+taraca e shfrytezueshme
Sipėrfaqe 75m2.
Apartamenti ėshtė me hipotekė dhe ndodhet nė katin e 4, tė FUNDIT.

Ēmimi 66000 euro i kompletuar dhe i rregulluar nė mėnyrė moderne.
APARTAMENTI ESHTE NĖ PALLAT EKZISTUES.

Cel. : 00355682812116