kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, Shesim dhe blejme mobilje te perdorura, si: dhoma gjumi, kolltuqe, kende, minibare, guzhina etj

    Blejme dhe shesim mobilje te perdorura si: dhoma gjumi, kuzhina, minibare, kende, kolltuqe etj...Nese keni dicka per te shitur na kontaktoni ne Cel. : +355675676734
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Screenshot_2016-10-23-18-14-33-1.jpg
S: 4380
Madhesia:  17.8 KB