kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Biciklete 27-she nga Austria pothuaj e re Cmimi 21 000 lek i diskutuar

  Biciklete nga Austria, pak e perdorur, ne gjendje pothuaj si e re.

  • marka Kairui Badlud model BL-730,
  • disqe dopio dhe mjaft rezistente certifikuar 27 TPI Clasing 70A,
  • Shimano equipment,
  • super classic bicycle,
  • Ngjyra: jeshile


  Cmimi 21 000 lek i diskutuar.

  Cel 0684209382
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 798
Madhesia: 40.9 KB