kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, SHES PAJISJE ORTOPEDIKE-TUTORE/WALKER 60 Euro

  Shes tutore ose walker cilesore dhe shume pak e perdorur, Eshte pajisje origjinale per te rehabilituar kemben. Eshte blere ne Milano.

  Cel. : 0 69 57 59 403
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1967.jpg
S: 207
Madhesia: 49.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1970.jpg
S: 87
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1968.jpg
S: 87
Madhesia: 49.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1969.jpg
S: 83
Madhesia: 43.4 KB