kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, SHES PATERICA ITALIANE 30 EURO

  Shesh paterica origjinale , pothuajse te reja dhe shume cilesore.
  Blere ne Milano.

  Cel. : 0 69 57 59 403
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1975.jpg
S: 332
Madhesia: 19.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1974.jpg
S: 151
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1973.jpg
S: 153
Madhesia: 19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1972.jpg
S: 147
Madhesia: 15.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu