kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, SHES PATERICA ITALIANE 30 EURO

    Shesh paterica origjinale , pothuajse te reja dhe shume cilesore.
    Blere ne Milano.

    Cel. : 0 69 57 59 403
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_1975.jpg
S: 246
Madhesia:  19.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_1974.jpg
S: 101
Madhesia:  16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_1973.jpg
S: 101
Madhesia:  19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_1972.jpg
S: 99
Madhesia:  15.5 KB