kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kurse tė gjuhėve tė huaja

  ZGJIDH MĖ TĖ MIRĖN PĖR VETEN!

  Prestige Center ofron Kurse tė Gjuhėve tė Huaja nė njė ambient komod me staf akademik tė specializuar me eksperiencė disavjeēare nė fushėn e mėsimdhėnies.

  Kurset ofrohen pėr gjuhėt:
  • Anglisht
  • Gjermanisht
  • Frėngjisht
  • Italisht
  • Spanjisht

  Grupet pėrbėhen nga 3-4 kursantė, ndersa kurset individuale kanė program tė personalizuar dhe orare fleksibėl.

  Gjithashtu ofrojmė Kurse Pėrgatitore pėr Provimet e Mbrotjes sė Gjuhėve tė Huaja si TOEFL, IELTS, TOEIC, Test DAF dhe DELF. Nė kėto kurse programi qė ndiqet nga pedagogėt tanė ėshtė specifik pėr ēdo kursant, gjė qė i garanton atyre rezultate maksimale nė testim.

  Kursi pėrfshin:
  • Fjalor
  • Shkrim/Lexim
  • Diskutim
  • Neutralizim tė theksit
  • Audio
  • Video
  • Testime

  Tė gjithė tė interesuarit mund tė na kontaktojnė nė:
  Tel: 067 30 01 001
  Email: info@prestigecenter.org
  Web: www.prestigecenter.org

  ose tė na vizitojnė pranė zyrave tona:
  Rruga e Durrėsit, Pranė Kafe Flora, Tiranė.

  Ju mirėpresim!

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: TeGjitha Kurset.jpg
S: 276
Madhesia: 39.1 KB  


  Rruga e Durrėsit,
  Pranė Kafe Flora, Tiranė
  Tel: 067 30 01 001
  info@prestigecenter.org

  www.prestigecenter.org

  Prestige Center