Kliko

 1. Standart KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE (me Schritte International Neu)  MĖSO GJERMANISHT ME MĖ TĖ MIRĖT!

  Prestige Center qendra lider nė mėsimdhėnien e gjuhės gjermane ju ofron kushtet mė bashkėkohore dhe metodėn mė tė re SCHRITTE INTERNATIONAL NEU.

  Me grupe tė vogla tė pėrbėra nga 5 kursantė, Prestige Center ka nivelin mė tė mirė tė kursantėve tė ēertifikuar me rezultatet mė tė larta. Programi jonė ėshtė i njejtė me ato tė qendrave mė nė zė gjermane dhe mėsuesit tanė janė tė trajnuar nė Gjermani.

  Metoda jonė interaktive e mėsimdhėnies ju jep mundėsinė e ndėrveprimit nė grup. Audiot dhe videot origjinale tė shtėpisė botuese HUEBER e bėjnė mėsimin tė lehtė, praktik dhe shumė produktiv.

  Bėhu pjesė e pėrvojės europiane tė mėsimdhėnies duke na kontaktuar nė:
  Tel: 067 20 55 222
  Email: info@prestigecenter.org
  Web: www.prestigecenter.org

  ose duke na vizitojnė pranė zyrave tona:
  Rruga e Durrėsit, Pranė Kafe Flora, Tiranė.


  Ju mirėpresim!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: German Course PC.jpg
S: 1017
Madhesia: 34.2 KB  


  Rruga e Durrėsit,
  Pas Kafe "Flora", Tiranė
  Tel: 067 20 55 222
  info@prestigecenter.org

  www.prestigecenter.org

  Prestige Center