ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė cilėsisė mė tė lartė. Pėr mė tepėr ALUFLOR ka vendosur standarde tė larta teknologjike nė industrinė e ndėrtimit. Pėrfitimi funksional i markės qėndron nė zgjidhjet mė tė mira teknike.

Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, ALUFLOR eshte i interesuar te punėsojė njė Inxhinier Zbatimi, qė tė plotėsojė kriteret e mėposhtme


Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara:

- Te kete perfunduar arsimin e larte ne degen e Inxhinierise, Preferohet profili Inxhinier Ndertimi.
- Mbi 3 vjet eksperience pune ne kantiere te medha. Preferohet te kete eksperience me fasadat.
- Njohje shume e mire e gjuhes angleze
- Njohje shume e mire e paketes Microsoft Office
- Aftesi shume te mira komunikimi
- Aftesi per te punuar ne grup


Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:

-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes .
-Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise
-Te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia
-Te kete aftesi organizative, creative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja.
-Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise
-Te ruaje konfidencialitetin

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne adresen e emailit: recruit@aluflor.com


Adresa: Rr " Xhanfize Keko", Porcelan, Tirane.