Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1400-Channels-Italy-Sky-Canal.jpg
S: 232
Madhesia:  25.4 KB

OFERTE IPTV - 2000+ Kanale Televizive
Format HD.
Abonim: 1 vit - €807 Euro / muaj
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  v88.jpg
S: 268
Madhesia:  35.1 KB

Instalim Falas, Testim Falas te kanaleve per 24 Ore
Free Test of Channels - 24 hour
Email: infoPaketaSmart@gmail.com
Viber: +14802679401 (Paketa Smart)


Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  EPG_SE_1.jpg
S: 116
Madhesia:  15.4 KB

Email:
infoPaketaSmart@gmail.com

Viber: +14802679401 (Paketa Smart)

Mbi 2000 Kanale IPTV nga e gjithe Europa, U.S dhe kontinente te tjera duke perfshire te gjitha kanalet shqiptare te platformave te ndryshme pa perjashtim. Instalimi eshte FALAS dhe realizohet direkt ne Televizorin tuaj nqs zoteroni nje Televizor te tipit Smart (SAMSUNG, LG etj) pa patur nevoje per dekoder IPTV apo dekoder Satelitor (satellite receivers), ne rast te kundert instalimi behet ne dekoderin qe dispononi.

Instalohet ne:


Dream Multimedia boxes (cloud ibox, dreambox etj),
IOS System,
Android Device,
Kodi XBMC,
Enigma2 Receiver,
M3U(Samsung & LG TV),
Mag250 & Mag254,
Tiger Box etj.


Shijoni LIVE UEFA Champions League, UEFA Europa League, Serie A, BundesLiga, Premier League, Futboll Amerikan, Grupet Kualifikuese Boterori Rusi 2018 dhe te gjitha evenimentet sportive, Artistike - Filma, Shows ne Format HD. Paketa SMART perfshin Sky IT, Sky Germany, Sky UK(+ U.S.A channels), France, Benelux (Belgjike, Hollande, Luxemburg), Rusi, Greqi, Turqi, Digitalb, Tring e nje mori kanalesh te tjera nga e gjithe bota. Free test 24 ore. Na kontaktoni dhe do ju dergojme nepermjet postes elektronike nje link te vlefshem per 24 ore per t'i testuar kanalet ne kompjuterin tuaj.