kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane - shes IPTV 2000+ kanale - 80 Euro/vit 900lek/muaj

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1400-Channels-Italy-Sky-Canal.jpg
S: 216
Madhesia: 25.4 KB

  OFERTE IPTV - 2000+ Kanale Televizive
  Format HD.
  Abonim 1 vit - 80 Euro ose 6.5 Euro(900lek)/muaj
  Dekoder IPTV - 5000 Lek (te reja)

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: v88.jpg
S: 221
Madhesia: 35.1 KB

  Instalim Falas, Testim Falas te kanaleve per 24 Ore
  Free Test of Channels - 24 hour.


  Shkarko VLC Player:
  http://www.videolan.org/vlc/index.html
  Shkarko ne browser kete IPTV link (i vlefshem 24 ore) dhe hape me VLC:

  Link 1:

  http://ipsatpro.info:8000/get.php?us...&output=mpegts
  Link 2:
  http://ipsatpro.info:8000/get.php?us...&output=mpegts  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: EPG_SE_1.jpg
S: 103
Madhesia: 15.4 KB

  Email:
  infoPaketaSmart@gmail.com

  Viber: +14802679401 (Paketa Smart)

  Mbi 2000 Kanale IPTV nga e gjithe Europa, U.S dhe kontinente te tjera duke perfshire te gjitha kanalet shqiptare te platformave te ndryshme pa perjashtim. Instalimi eshte FALAS dhe realizohet direkt ne Televizorin tuaj nqs zoteroni nje Televizor te tipit Smart (SAMSUNG, LG etj) pa patur nevoje per dekoder IPTV apo dekoder Satelitor (satellite receivers), ne rast te kundert instalimi behet ne dekoderin qe dispononi.

  Instalohet ne:


  Dream Multimedia boxes (cloud ibox, dreambox etj),
  IOS System,
  Android Device,
  Kodi XBMC,
  Enigma2 Receiver,
  M3U(Samsung & LG TV),
  Mag250 & Mag254,
  Tiger Box etj.


  Shijoni LIVE UEFA Champions League, UEFA Europa League, Serie A, BundesLiga, Premier League, Futboll Amerikan, Grupet Kualifikuese Boterori Rusi 2018 dhe te gjitha evenimentet sportive, Artistike - Filma, Shows ne Format HD. Paketa SMART perfshin Sky IT, Sky Germany, Sky UK(+ U.S.A channels), France, Benelux (Belgjike, Hollande, Luxemburg), Rusi, Greqi, Turqi, Digitalb, Tring e nje mori kanalesh te tjera nga e gjithe bota. Free test 24 ore. Na kontaktoni dhe do ju dergojme nepermjet postes elektronike nje link te vlefshem per 24 ore per t'i testuar kanalet ne kompjuterin tuaj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lnb.jpg
S: 236
Madhesia: 9.1 KB