+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shes IPTV 2000+ kanale ■ 80 Euro/vit ■ €7/muaj - Televizora Samsung Smart & LG Smart (instalimi 5 min)

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SmartLogo.png
S: 17
Madhesia: 45.9 KB
  OFERTE IPTV - 2000+ Kanale Televizive
  Format HD.
  Abonimi:
  €80 / 1 vit 7 Euro / muaj
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: v88.jpg
S: 294
Madhesia: 35.1 KB
  Instalim Falas, Testim Falas te kanaleve per 24 Ore
  Free Test of Channels - 24 hour

  EMAIL: iptv@iptvsmartv.com
  Viber: +14802679401 (Paketa Smart)  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: EPG_SE_1.jpg
S: 124
Madhesia: 15.4 KB

  EMAIL: iptv@iptvsmartv.com
  Viber: +14802679401 (Paketa Smart)


  Mbi 2000 Kanale IPTV nga e gjithe Europa, U.S dhe kontinente te tjera duke perfshire te gjitha kanalet shqiptare te platformave te ndryshme pa perjashtim. Instalimi eshte FALAS dhe realizohet direkt ne Televizorin tuaj nqs zoteroni nje Televizor te tipit Smart (SAMSUNG, LG etj) pa patur nevoje per dekoder IPTV apo dekoder Satelitor (satellite receivers), ne rast te kundert instalimi behet ne dekoderin qe dispononi.


  Instalimi behet ne:
  Samsung & LG Televisions,
  Android systems,
  Dream multimedia boxes (cloud ibox, dreambox etj),
  iOS systems,
  Windows systems,
  Kodi xbmc,
  Enigma2 receivers,
  Mag250 & Mag254,
  Tiger box etj.


  Shijoni LIVE UEFA Champions League, UEFA Europa League, Serie A, BundesLiga, Premier League, Futboll Amerikan, Grupet Kualifikuese Boterori Rusi 2018 dhe te gjitha evenimentet sportive, Artistike - Filma, Shows ne Format HD. Paketa SMART perfshin Sky IT, Sky Germany, Sky UK(+ U.S.A channels), France, Benelux (Belgjike, Hollande, Luxemburg), Rusi, Greqi, Turqi, Digitalb, Tring e nje mori kanalesh te tjera nga e gjithe bota. Free test 24 ore. Na kontaktoni dhe do ju dergojme nepermjet postes elektronike nje link te vlefshem per 24 ore per t'i testuar kanalet ne televizorin ose kompjuterin tuaj.


  www.iptvsmartv.com

  (site under construction!)

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1400-Channels-Italy-Sky-Canal.jpg
S: 296
Madhesia: 25.4 KB