kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes hekur rrobash Philips pllake qeramike 2500 Leke

  Shitet hekur rrobash Philips me pllake qeramike dhe avull. Gjendje perfekte.

  Cel. : 0697888480
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161014_181329.jpg
S: 292
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161014_181348.jpg
S: 132
Madhesia: 24.3 KB