kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Biciklete Mountainbike Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cmimi 21.000 Leke


  Biciklete e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re,
  • Marka Kairui Badlud
  • Model BL-730
  • Super classic bicycle,
  • Shimano equipment,
  • Disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound,


  Cmimi 21 000 lek i diskutuar.

  Cel 0675300140
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 451
Madhesia: 42.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 135
Madhesia: 40.9 KB