kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Tespi 4.500 Leke

    Shes nje pale tespi me gure te kuq sic duket ne foto. Tespite kane 27 gure dhe nje gjendore. Cmimi eshte pak i diskutueshem.Tel. : +355692528268
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20161011_061045.jpg
S: 832
Madhesia:  23.8 KB