devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 169 m2 ,Kati 4, 900 Euro/m2 Liqeni i Thate.

  Zona/Rruga :Liqeni i thate, Shkolla Bashkuar dhe Irfan Tomini .


  1- Shitet
  apartament me siperfaqe 169 m2,3+1,kat 4,ne nje pallat te ri,me hipoteke,Prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise,2 banja,1 me dritare ,buze rruge,
  cmimi 900 euro/m2..

  2-Shitet apartament me siperfaqe 75 m2,2+1,kat 1,ne nje pallat me tulla,me hipoteke,ne Rrugen Njazi Meka,cmimi 45000 euro.

  3-Shitet apartament me siperfaqe 76 m2,kat 6,ne nje pallat te ri ,2+1+1 banjo+1 ballkon,Pmja nga Jugu,me hipoteke+tarrace,cmimi 100000 euro,dhene me qera
  te sigurte per 10-vjet,,,70000 leke.

  4-
  Shitet apartament me siperfaqe 65 m2,2+1,kat 6,ne nje pallat me tulla,me hipoteke,prane Ish-Stacionit te Fundit te Tiranes se Re,cmimi 47000 euro.

  5-Shitet apartament me siperfaqe 90 m2,kat 4,2+1,2 banja me dritare,Prane Concordit,pamje nga Veriu,ne nje pallat ne perfundim e siper,cmimi 700 euro/m2.

  6-Shitet apartament ne nje pallat egzistues ,tek Don Bosko,kat 1,3+1,siperfaqe 120m2(80m2+36m2),me hipoteke,per dyqan ose banim,cmimi 120000 euro,i diskutueshem.


  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11719895_936911479684324_1621838576_n.jpg
S: 908
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image2.jpg
S: 541
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image4.jpg
S: 510
Madhesia: 17.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image5.jpg
S: 496
Madhesia: 17.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11696715_936911466350992_407326326_n.jpg
S: 536
Madhesia: 38.2 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com